Centrum Rachunkowe​

Moi Księgowi

​MCC Gigliotti Enterprise Poland Sp. z o. o.

Tel: 533-638-719
Email: biuro@crmoiksiegowi.pl
Adresul. Jana Spychalskiego 18/16

61-543 POZNAŃ

NIP: 783-179-29-29

Kontakt z nami
Media Społecznościowe
Members

O NAS

Centrum Rachunkowe Moi Księgowi to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą skupić się na rozwoju firmy, pozostawiając wszelkie rozliczenia publiczno-prawne specjalistom.

 

Jesteśmy firmą posiadającą wykwalifikowaną kadrę specjalistów, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobyli współpracując z dużymi, międzynarodowymi koncernami, lokalnymi podmiotami gospodarczymi oraz firmami rodzinnymi i Urzędami.


Zdając  sobie  sprawę,  że  wyższa  efektywność  działań  to  oszczędność czasu, a w konsekwencji oszczędność pieniędzy, oferujemy naszym klientom szereg usług i produktów wiążących finanse i HR z IT. Nieustannie obserwujemy i testujemy nowo pojawiające się możliwości, aby móc zaproponować rozwiązania, które najlepiej odpowiadają stawianym oczekiwaniom.

Prowadzimy  kompleksową  obsługę  księgowo-podatkową  oraz  obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. 

Specjalizujemy się w prowadzeniu podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów oraz Ryczałtu szczególnie dla JEDNOOSOBOWYCH działalności gospodarczych, którym oferujemy niskie ceny przy wysokiej jakości świadczonych usług.

Prowadzimy również obsługę księgową firm rozliczających się na podstawie pełnej księgowości spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, spółek jawnych, spółek cywilnych i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. 

Każdy Klient jest dla nas tak samo ważny.


Każdy z naszych Klientów obsługiwany jest przez indywidualnego opiekuna księgowego, który doskonale zna specyfikę jego działania i w ramach bieżącego doradztwa, proponuje najbardziej optymalne rozwiązania w zakresie księgowości, finansów czy podatków.

Wiemy, że przedsiębiorcy, oprócz poczucia bezpieczeństwa i zaufania, od biura rachunkowego oczekują również zapewnienia im kontroli. Dlatego też stale inwestujemy w innowacyjne rozwiązania technologiczne, aktywnie uczestnicząc w ich rozwoju.


Na życzenie klienta udostępniamy dane finansowe 24h/7dni w systemie online.
 

Klient może na życzenie otrzymać dostęp do indywidualnej platformy internetowej, za pomocą której może m.in. kontrolować zobowiązania podatkowe, mieć wgląd w podstawowe dane finansowe czy też wystawiać i wysyłać za jej pośrednictwem faktury sprzedaży i kontrolować stan należności.
 

Każde przedsiębiorstwo wraz ze swoim wzrostem, potrzebuje coraz szybszego dostępu do informacji o coraz lepszej jakości.
Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu oraz innowacyjności oferowanych rozwiązań sprawiamy, że usługi księgowe z kategorii niezbędnego kosztu, stają się użytecznym narzędziem w prowadzeniu codziennego biznesu.

Centrum Rachunkowe Moi Księgowi jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej za wykonywaną pracę – bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność finansową za prowadzone przez nas rozliczenia.

Zapraszamy do współpracy.